Rezervujte
Rezervujte
Rezervujte
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.
Stay safe Hodnocení Dárkové poukazy
review_close
Lenka Bradová19.09.2021
review_rate

Dobrý den. Lázeňský pobyt byl luxusní a úžasný. Nemělo to chybu. Vše skvělé!!!!!

Zobrazit všechna hodnocení

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Původně gotický hrad z počátku 14. Století byl během třicetileté války těžce poškozen a opuštěn. Počátkem 18. století byl v blízkosti hradu vystaven honosný barokní zámek.
Veřejnosti se nabízí několik prohlídkových okruhů. 
Největším lákadlem je relikviář svatého Maura z počátku 13. Století, jehož hodnota je srovnatelná s korunovačními klenoty.
V Bečově si  ještě můžete prohlédnout barokní farní kostel sv. Jiří, historickou budovu bečovské radnice nebo na náměstí navštívit Muzeum historických motocyklů a hraček.
Styl    
Show banner