Rezervujte
Rezervujte
Rezervujte
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.
Stay safe Hodnocení Dárkové poukazy
review_close
Lenka Bradová19.09.2021
review_rate

Dobrý den. Lázeňský pobyt byl luxusní a úžasný. Nemělo to chybu. Vše skvělé!!!!!

Zobrazit všechna hodnocení

Hrad Loket

Na počátku 13. století byl vystavěn královský hrad Loket, nazývaný „klíč ku Království českému“. V hradním muzeu si můžete prohlédnout výstavu zbraní a expozici archeologie. V podzemí hradu jsou kobky, ve kterých je autentická ukázka útrpného práva. Brzy po výstavbě hradu vzniklo v prostoru předhradí městečko, poprvé připomínané v roce 1288.  V průběhu 19. století proslavila město především zdejší porcelánka

V podhradí se nachází přírodní amfiteátr, ve kterém se konají nejrůznější kulturní akce – divadelní a operní představení, koncerty a slavnosti.

Městečko Loket, ležící v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, je obklopeno nádhernou přírodou a stává se tak východiskem několika značených turistických tras. Nejoblíbenější cesta Vás z Lokte zavede  údolím řeky Ohře kolem chráněného žulového skalního města Svatošské skály až do Karlových Varů.  V Lokti se můžete vydat do některé z vodáckých půjčoven a splout si řeku hlubokým kaňonem na kanoji či raftu.

Styl    
Show banner